Samorządowy Lider Edukacji
Samorządowy Lider Edukacji
 • 8. edycja Konkursu

  13 października 2018 r. odbyła się Gala Finałowa 8. Edycji „Samorządowego Lidera Edukacji”
 • Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2018

  Zapoznaj się z galerią zdjęć
  z Gali wręczenia certyfikatów 2018
 • Poznaj Laureatów VIII Edycji

  Prezentujemy laureatów VIII edycji Programu „Samorządowy Lider Edukacji”
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych gmin i powiatów na temat „Samorządowego Lidera Edukacji”
Aktualności
Zakończyła się 8. edycja (2018)

13 października 2018 roku podsumowaliśmy 8. edycję Konkursu „Samorządowy Lider Edukacji”. Na uroczystej Gali na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (Aula Nowodworskiego) wyróżniliśmy najlepsze Samorządy w Polsce - liderów nowoczesneji, innowacyjnej polityki oświatowej!

Konkurs w opinii Laureatów

Co o konkursie "Samorządowy Lider Edukacji" sądzą włodarze wyróżnionych gmin i powiatów? Jakie korzyści dostrzegają samorządy z uczestnictwa w naszym Programie? Dlaczego warto wziąć z nim udział? Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Laureatów Konkursu.

Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2018

W przededniu Dnia Edukacji Narodowej  wręczono w Krakowie certyfikaty w VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji”. Gala Finałowa Programu zgromadziła licznych gości: samorządowców, naukowców, studentów, ludzi mediów i biznesu.

Laureaci Certyfikatów 2018

Ogłosiliśmy wyniki VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji 2018”. Już po raz ósmy wyróżniliśmy najlepsze polskie samorządy inwestujące w nowoczesne rozwiązania oświatowe i działające na rzecz rozwoju społeczeństwa uczącego się. Oto nagrodzeni!

Patronat medialny