Samorządowy Lider Edukacji
Samorządowy Lider Edukacji
 • Rusza IX edycja Konkursu

  Rozpoczynamy nabór do kolejnej, IX edycji Konkursu „Samorządowego Lidera Edukacji”. Serdecznie zapraszamy do udziału!
 • Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2018

  Zapoznaj się z galerią zdjęć
  z Gali wręczenia certyfikatów 2018
 • Poznaj Laureatów VIII Edycji

  Prezentujemy laureatów VIII edycji Programu „Samorządowy Lider Edukacji”
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych gmin i powiatów na temat „Samorządowego Lidera Edukacji”
Aktualności
Informacja o X Edycji Konkursu (2020)

Uprzejmie informujemy, że nabór zgłoszeń do jubileuszowej, X edycji Konkursu „Samorządowy Lider Edukacji” (2020) rozpocznie się z początkiem września 2020 i trwać będzie do 23 października 2020 roku. Gala Finałowa planowana jest na grudzień 2020 roku. Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do udziału!

Konkurs w opinii Laureatów

Co o konkursie "Samorządowy Lider Edukacji" sądzą włodarze wyróżnionych gmin i powiatów? Jakie korzyści dostrzegają samorządy z uczestnictwa w naszym Programie? Dlaczego warto wziąć z nim udział? Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Laureatów Konkursu.

Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2018

W przededniu Dnia Edukacji Narodowej  wręczono w Krakowie certyfikaty w VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji”. Gala Finałowa Programu zgromadziła licznych gości: samorządowców, naukowców, studentów, ludzi mediów i biznesu.

Laureaci Certyfikatów 2018

Jesienią 2018 ogłosiliśmy wyniki VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji 2018”. Już po raz ósmy wyróżniliśmy najlepsze polskie samorządy inwestujące w nowoczesne rozwiązania oświatowe i działające na rzecz rozwoju społeczeństwa uczącego się. Oto nagrodzeni!

Patronat medialny