Samorządowy Lider Edukacji
Samorządowy Lider Edukacji
 • Dołącz do liderów!

  Trwa nabór zgłoszeń do kolejnej edycji Programu „Samorządowy Lider Edukacji”
 • Promujemy
  najlepsze samorządy!


  Zapoznaj się z galerią zdjęć z uroczystości wręczenia certyfikatów
 • Poznaj nagrodzone samorządy!

  Prezentujemy laureatów
  V edycji Programu
  „Samorządowy Lider Edukacji”
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych gmin i powiatów na temat „Samorządowego Lidera Edukacji”
Aktualności
Ruszył nabór zgłoszeń do VI edycji Programu

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zaprasza do udziału w VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji 2016”. Już po raz szósty wyróżnimy najlepsze polskie samorządy inwestujące w nowoczesne rozwiązania oświatowe.

Gala Finałowa 2016

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbędzie się w tym roku w nowym miejscu. Będzie to miejsce ze wszech miar wyjątkowe - Pałac Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie. W 1994 zespół pałacowy w Wilanowie Królewskim wraz z Morysinem został uznany za pomnik historii.

Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2015

12 października 2015 roku we Wrocławiu wręczono certyfikaty w V edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji”. Gala Finałowa Programu zgromadziła licznych gości: samorządowców, naukowców, studentów, ludzi mediów i biznesu.

Poznaj naszych Laureatów
 
Lista gmin, powiatów i województw, które otrzymały certyfikat "Samorządowy Lider Edukacji" w ramach V edycji Programu (2015). Certyfikaty przyznane zostały na okres roku, tj. od października 2015 r. do października 2016 r. Wręczono je podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Patronat medialny