Samorządowy Lider Edukacji
Samorządowy Lider Edukacji
 • Nabór do X edycji Konkursu

  Trwa nabór zgłoszeń do kolejnej, Jubileuszowej, X edycji Konkursu „Samorządowego Lidera Edukacji”. Serdecznie zapraszamy do udziału!
 • Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2019

  Zapoznaj się z galerią zdjęć
  z Gali wręczenia certyfikatów 2019
 • Poznaj Laureatów IX Edycji

  Prezentujemy laureatów IX edycji Programu „Samorządowy Lider Edukacji”
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych gmin i powiatów na temat „Samorządowego Lidera Edukacji”
Aktualności
Trwa X, Jubileuszowa Edycja Konkursu (2020)

Uprzejmie informujemy, że trwa jubileuszowa, X edycja Konkursu „Samorządowy Lider Edukacji” (2020). Gminy, Powiaty i Województwa mogły nadsyłać swoje zgłoszenia do 23 października 2020 roku. Gala Finałowa planowana jest po ustaniu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!

Konkurs w opinii Laureatów

Co o konkursie "Samorządowy Lider Edukacji" sądzą włodarze wyróżnionych gmin i powiatów? Jakie korzyści dostrzegają samorządy z uczestnictwa w naszym Programie? Dlaczego warto wziąć z nim udział? Czy Konkurs promuje Laureatów i buduje ich wizerunek? Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Laureatów Konkursu.

Gala Finałowa 2019

Na Gali Finałowej IX edycji Konkursu "Samorządowy Lider Edukacji" wręczyliśmy w Łodzi certyfikaty i statuetki najlepszym polskim gminom, powiatom i województwom. Gala Finałowa Programu zgromadziła licznych gości: samorządowców, naukowców, studentów, ludzi mediów i biznesu.

Laureaci Certyfikatów 2020/2021

Już wkrócte roztrzygnięcie X Edycji Konkursu "Samorządowy Lider Edukacji" (2021). Lista Laureatów zostanie ogłoszona na uroczystej Gali, którą zorganizujemy niezwłocznie po ustaniu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Obecnie trwa ocena zgłoszeń konkursowych w celu przyznania Wyróżnien Nadzwyczajnych.