Samorządowy Lider Edukacji
Samorządowy Lider Edukacji
 • Dołącz do liderów!

  Weź udział w kolejnej edycji Programu „Samorządowy Lider Edukacji”
 • Promujemy
  najlepsze samorządy!


  Zapoznaj się z galerią zdjęć z uroczystości wręczenia certyfikatów
 • Poznaj nagrodzone samorządy!

  Prezentujemy laureatów
  VI edycji Programu
  „Samorządowy Lider Edukacji”
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych gmin i powiatów na temat „Samorządowego Lidera Edukacji”
Aktualności
Gala wręczenia Certyfikatów 2016

Ogłosiliśmy wyniki VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji 2016”. Już po raz szósty wyróżniliśmy najlepsze polskie samorządy inwestujące w nowoczesne rozwiązania oświatowe i działające na rzecz rozwoju społeczeństwa uczącego się.

Gala Finałowa 2016

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbędzie się w tym roku w nowym miejscu. Będzie to miejsce ze wszech miar wyjątkowe - Pałac Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie. W 1994 zespół pałacowy w Wilanowie Królewskim wraz z Morysinem został uznany za pomnik historii.

Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2016

12 października 2016 roku w Warszawie wręczono certyfikaty w VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji”. Gala Finałowa Programu zgromadziła licznych gości: samorządowców, naukowców, studentów, ludzi mediów i biznesu.

Poznaj naszych Laureatów
 
Lista gmin, powiatów i województw, które otrzymały certyfikat "Samorządowy Lider Edukacji" w ramach V edycji Programu (2015). Certyfikaty przyznane zostały na okres roku, tj. od października 2015 r. do października 2016 r. Wręczono je podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Patronat medialny