Samorządowy Lider Edukacji
Samorządowy Lider Edukacji
 • Poznaliśmy Laureatów 2017

  Zapoznaj się z relacją z Gali Finałowej wręczenia certyfikatów 2017
 • Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2017

  Zapoznaj się z galerią zdjęć
  z Gali wręczenia certyfikatów 2017
 • Poznaj nagrodzone samorządy!

  Prezentujemy laureatów VII edycji Programu „Samorządowy Lider Edukacji”
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych gmin i powiatów na temat „Samorządowego Lidera Edukacji”
Aktualności
Idea Konkursu

Misją Programu "Samorządowy Lider Edukacji" jest identyfikowanie i promowanie jednostek samorządu terytorialnego, które posiadają szczególne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju edukacji i systemu oświaty oraz wyróżniają się działaniami na rzecz szkolnictwa.

Konkurs w opinii Laureatów

Co o konkursie "Samorządowy Lider Edukacji" sądzą włodarze wyróżnionych gmin i powiatów? Jakie korzyści dostrzegają samorządy z uczestnictwa w naszym Programie? Dlaczego warto wziąć z nim udział? Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Laureatów Konkursu.

Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2017

9 grudnia 2017 roku w Krakowie wręczono certyfikaty w VII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji”. Gala Finałowa Programu zgromadziła licznych gości: samorządowców, naukowców, studentów, ludzi mediów i biznesu.

Gala wręczenia Certyfikatów 2017

Ogłosiliśmy wyniki VII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji 2017”. Już po raz siódmy wyróżniliśmy najlepsze polskie samorządy inwestujące w nowoczesne rozwiązania oświatowe i działające na rzecz rozwoju społeczeństwa uczącego się.

Patronat medialny