Samorządowy Lider Edukacji
Samorządowy Lider Edukacji
 • Rusza IX edycja Konkursu

  Rozpoczynamy nabór do kolejnej, IX edycji Konkursu „Samorządowego Lidera Edukacji”. Serdecznie zapraszamy do udziału!
 • Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2018

  Zapoznaj się z galerią zdjęć
  z Gali wręczenia certyfikatów 2018
 • Poznaj Laureatów VIII Edycji

  Prezentujemy laureatów VIII edycji Programu „Samorządowy Lider Edukacji”
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych gmin i powiatów na temat „Samorządowego Lidera Edukacji”
Aktualności
Rusza 9. Edycja Konkursu (2019)

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowej, 9. edycji Konkursu „Samorządowy Lider Edukacji” (2019). Swoje zgłoszenia Samorządy mogą nadsyłać do nas drogą e-mailową. Zgłoszenie i ankietę można pobrać tutaj – kliknij!  Finał tegorocznej edycji Programu i uroczystość wręczenia Nagród odbędą się w grudniu 2019 roku.

Konkurs w opinii Laureatów

Co o konkursie "Samorządowy Lider Edukacji" sądzą włodarze wyróżnionych gmin i powiatów? Jakie korzyści dostrzegają samorządy z uczestnictwa w naszym Programie? Dlaczego warto wziąć z nim udział? Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Laureatów Konkursu.

Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2018

W przededniu Dnia Edukacji Narodowej  wręczono w Krakowie certyfikaty w VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji”. Gala Finałowa Programu zgromadziła licznych gości: samorządowców, naukowców, studentów, ludzi mediów i biznesu.

Laureaci Certyfikatów 2018

Jesienią 2018 ogłosiliśmy wyniki VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji 2018”. Już po raz ósmy wyróżniliśmy najlepsze polskie samorządy inwestujące w nowoczesne rozwiązania oświatowe i działające na rzecz rozwoju społeczeństwa uczącego się. Oto nagrodzeni!

Patronat medialny