Samorządowy Lider Edukacji
Samorządowy Lider Edukacji
 • Zdobądź certyfikat!

  Weź udział w nowej, VII edycji Programu „Samorządowy Lider Edukacji”
 • Promujemy
  najlepsze samorządy!


  Zapoznaj się z galerią zdjęć z uroczystości wręczenia certyfikatów
 • Poznaj nagrodzone samorządy!

  Prezentujemy laureatów
  VI edycji Programu
  „Samorządowy Lider Edukacji”
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych gmin i powiatów na temat „Samorządowego Lidera Edukacji”
Aktualności
Ruszyła VII edycja Konkursu
 
Rozpoczęliśmy nabór zgłoszeń do VII edycji Konkursu "Samorządowy Lider Edukacji" (2017). W tym roku na ankiety Gmin, Powiatów i Województw czekamy do 29 września. Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji i rywalizacji o tytuł edukacyjnego lidera Polski!

Gala Finałowa 2017

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbędzie się w tym roku w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego. To tam, siedem lat temu, zainaugurowaliśmy nasz Konkurs i po raz pierwszy wręczyliśmy wyróżnienia dla najlepszych pod względem edukacji polskich samorządów.

Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2016

12 października 2016 roku w Warszawie wręczono certyfikaty w VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji”. Gala Finałowa Programu zgromadziła licznych gości: samorządowców, naukowców, studentów, ludzi mediów i biznesu.

Gala wręczenia Certyfikatów 2016

Ogłosiliśmy wyniki VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji „Samorządowy Lider Edukacji 2016”. Już po raz szósty wyróżniliśmy najlepsze polskie samorządy inwestujące w nowoczesne rozwiązania oświatowe i działające na rzecz rozwoju społeczeństwa uczącego się.

Patronat medialny